Upratovanie Bratislava - upratovacie služby, upratovanie domácností a kancelárií


Profesionálne upratovacie práce

 

Sme rodinná firma, ktorá má 80 ročnú tradíciu v poskytovaní služieb pre domácnosť a širokú verejnosť. Okrem upratovania sa zaoberáme aj maľovaním interiérov a exteriérov.

 

Pred desiatimi rokmi sme rozšírili naše služby o upratovacie práce. Po maľovaní sme mali vždy čisto, samotní zákazníci boli tak spokojní, že nás sami tlačili k tomu, aby sme to skúsili aj supratovacími službami. Po desiatich rokoch môžeme zhodnotiť, že to bolo rozumné riešenie.

 

 

Máme široké spektrum zákazníkov, ktorí sú spokojní a stále pribúdajú. Dbáme o to, aby naši zákazníci boli spokojní a nemali vysoké náklady. Našim heslom je Len pracovitosť, húževnatosť a vytrvalosť plodí úspech!.

 

 

Hlavným cieľom je poskytovať profesionálne upratovacie služby. Špecializujeme sa na upratovanie domácností, kancelárií, komerčných priestorov,. Upratujeme tiež kultúrne centrá, zdravotnícke zariadenia a iné.

 

 

Naši zamestnanci sú spoľahliví a dobre vyškolení. Všetci majú odborné znalosti a skúsenosti. Podmienkou zamestnania našich zamestnancov je spoľahlivosť, čestnosť, príjemné vystupovanie, bezúhonnosť, diskrétnosť a 100 % pracovná skúsenosť.

 

 

Na upratovanie používame kvalitné zariadenia a čistiace prostriedky značky Kärcher. Upratovanie zabezpečujeme v Bratislave a okolí. 

 

 

 

 


Naša firma je poistená proti poškodeniu majetku do výšky 100 000 €!

UPRATOVANIE BRATISLAVA A OKOLIE

Upratovanie domácností, upratovanie firiem, tepovanie, umývanie okien, žehlenie a pranie, predvianočné upratovanie, jarné upratovanie, upratovanie prevádzok, upratovanie schodísk, upratovanie výrobných hál, zimná údržba, parné čistenie, ručné umytie automobilov.

Zmena na Prolux Servis s.r.o.
 

Prečo zvoliť na upratovanie firiem práve nás?