Prečo my


Sme upratovacia firma, ktorá neupratuje len na oko (ako sa hovorí), ale zameriavame sa hlavne na detaily, aj na miesta ktoré nie sú volným okom viditeľné. Na všetky prístupné aj neprístupné miesta vo vašich priestorov firmy, bytov, a iných bytových a nebytových priestorov.

 

Zastávame názor, že keď sa niečo robí, tak nech je to kvalitne a poriadne.

 

Našou výhodou je, že zamestnávame upratovačky - živnostníčky, ktoré sú naozajstnými profesionálkami.

 

My nie sme tých 95% zamestnávateľov a firiem, ktoré majú zamestnancov na rôzne dohody a iné pracovné zmluvy, ktoré sú pre nich finančne nevýhodné. Svojich pracovníkov si vážime. Ľudským prístupom sme si vybudovali vzájomný vzťah dôvery, ktorý zaručuje, že si svoju prácu vykonajú poctivo. Vieme, že keď ich dobre finančne ohodnotíme, tak ich práca bude kvalitná a bude ich aj baviť. A keď je spokojný zamestnanec, vykoná dobrú prácu, a tak je v konečnom dôsledku spokojný aj zákazník. Kvalitné služby vám môžu ponúknuť iba firmy ktoré majú len kvalitných zamestnancov, ktorých práca baví a zároveň aj živý , ktorý si svoju prácu vykonajú ako keby robili sami pre seba.
Len takéto firmy vám môžu ponúknuť kvalitnú prácu.
Pretože iba spokojní a dobre motivovaní zamestnanci sú schopní a ochotní poskytovať svojím zákazníkom naozaj stopercentné služby.
My sme firma ktorá zamestnáva práve takýchto ľudí.

 

Ak chceme ponúkať kvalitu, musíme mať v prvom rade profesionálnych ľudí, ktorých práca baví, a ktorí vedia za čo pracujú. Ak sú zamestnanci dobre motivovaní, tak aj pracovný výsledok je kvalitný a stojí za to. A o tom to je.

 

V prípade, že by sa pri upratovaní nejaký Váš majetok poškodil, proti tomuto sme poistení. V našej praxi sa toto však ešte nestalo. S Vašimi vecami zaobchádzame opatrne.  

 

Pri upratovaní používame kvalitné technológie a čistiace prostriedky, ktoré zaručia, že Váš domov alebo kancelárske, či iné priestory budú maximálne čisté. 

 

Sme firma pre ľudí, ktorí hľadajú kvalitnú prácu. 

kvalitnemalovanie-logo

 

 

 

S pozdravom COMPANY COLOR s.r.o.

Prečo zvoliť na upratovanie firiem práve nás?