PREČO ZVOLIŤ NA UPRATOVANIE FIRIEM PRÁVE NÁS?

410648_7870

Prečo firmy často striedajú upratovacie spoločnosti ktoré sa majú starať o čistotu ich priestorov?

Dôvod prečo Vaše firmy musia pravidelne a často krát meniť upratovacie spoločnost je jasný. Firmy často vyberajú spoločnosti na upratovanie ich priestorov podľa najnižšej ceny!

 

A už to je prvá chyba !!

 

Upratovacia firma ktorú vyberiete iba na základe najnižšej ceny, vám nemôže poskytnúť kvalitu. Takéto firmy zamestnávajú ľudí ktorý sú slabo finančne ohodnotený, a s tým sú spojené veci, podľa ktorých sú zamestnanci slabo motivovaný. Ich práca je iba úloha ktorú majú splniť, od takýchto zamestnancov nemožno čakať žiadnu kvalitu a detaily. A to je chyba samotných zamestnávateľov upratovacích firiem. Vznikajú problémy na ktoré v konečnom dôsledku doplácajú samotné firmy ktoré si objednali upratovaciu spoločnosť na upratovanie.

 

Často krát sa stretávame s tým, že nás oslovia zákazníci aby sme im vypracovali cenovú ponuku na upratovanie ich priestorov, nakoľko menia upratovaciu spoločnosť ktorá im zatial upratuje, a nie sú spokojný s ich službami ako napríklad nedochádzajú zamestnanci, ostávajú šmuhy na nábytku, nezotretý prach, nedostatočne vydezinfikované toalety, nepovysávané koberce či nevyhodené smeti. Upratovacie firmy posielajú upratovať dôchodcov a ľudí ktorý nezvládajú fyzickú prácu, atď.....

 

Aj toto sú dôvody prečo pravidelne menia upratovacie firmy.
Niektoré firmy takto vymenia za rok aj 3 upratovacie spoločnosti. Je to velká záťaž pre firmu ktorá musí neustále vymieňať upratovaciu spoločnosť s čím sú spojené ďalšie záležitosti ako, administrácia, čas, financie, a to najdôležitejšie chýba a to je spokojnosť s upratovaním vašich pracovných priestorov.

 

My sa odlišujeme od konkurencie tým že:

  • všetci naši zamestnanci sú 100% vyškolený profesionály a spravodlivo a dobre finančne ohodnotený.
  • ľudským prístupom sme si vybudovali vzájomný vzťah dôvery, ktorý zaručuje, že si svoju prácu vykonajú poctivo.
  • práca našich zamestnancov je ich záĺuba ktorá ich baví, živý a vedia za čo pracujú a keď je spokojný zamestnanec, vykoná dobrú prácu, a tak je v konečnom dôsledku spokojný aj zákazník.
  • spokojnosť zákazníka je pre nás na 1. mieste.

 

Nechceme tým povedať že ponúkame naše služby len za vysokú plácu, to nie! , ale za prijateľnú a rozumnú cenu s ktorou budete spokojný vy aj my.
Kvalitné služby vám môžu ponúknuť iba firmy ktoré majú len kvalitných zamestnancov, ktorých práca baví a zároveň aj živý , ktorý si svoju prácu vykonajú ako keby robili sami pre seba.
Len takéto firmy vám môžu ponúknuť kvalitnú prácu, pretože iba spokojní a dobre motivovaní zamestnanci sú schopní a ochotní poskytovať svojím zákazníkom naozaj stopercentné služby
My sme firma ktorá zamestnáva práve takýchto ľudí.
 

NAŠA FIRMA VÁM PONÚKA IBA POCTIVÉ REMESLO.