O nás

Sme rodinná firma, ktorá má 80 ročnú tradíciu v poskytovaní služieb pre domácnosť a širokú verejnosť. Okrem upratovania sa zaoberáme aj maľovaním interiérov a exteriérov.

Profesionálne upratovacie práce

Pred desiatimi rokmi sme rozšírili naše služby o upratovacie práce. Po maľovaní sme mali vždy čisto, samotní zákazníci boli tak spokojní, že nás sami tlačili k tomu, aby sme to skúsili aj s upratovacími službami.

Riadime sa heslom: „upratať aj tam, kde oko nedovidí “ a naše osobné motto je: „dôveruj, ale preveruj“, vďaka čomu si môžete byť istý, že náš personál po každej jednej zákazke kontrolujeme. Každé jedno upratovanie je odovzdané zákazníkovi našim managerom, ktorý si spoločne s Vami Vašu nehnuteľnosť prejde. 

A aby toho nebolo málo, vždy Vám zanecháme malú pozornosť, aby sme Vás potešili. 

Ku klientovi pristupujeme individuálne a snažíme sa mu vyjsť v ústrety ak je to v našich silách, o čom svedčia aj naše referencie od samotných zákazníkov.

Kedže Vieme aké je veľmi dôležité rozhodnúť sa v dnešnej dobe pre kvalitnú upratovaciu spoločnosť pri tak veľkej konkurencii, usilujeme sa o to, aby nám zákazníci dávali dobre odporúčania či referencie, ktoré by Vám pomohli v rozhodovaní. Preto budeme vdační, ak nám po uprataní, pridáte aj Vy recenziu (nech je akákoľvek). 

VÝHODY: 

          Sme tu pre Vás 7 dní v týždni 

          Poistenie proti škodám 

          Overení zamestnanci 

          Dlhodobé skúsenosti

          Spokojnosť klientov 

          Rýchle jednanie 

          Expresné upratanie 

          Možná dohoda na cene 

Našim heslom je „Len pracovitosť, húževnatosť a vytrvalosť plodí úspech!“. Hlavným cieľom je poskytovať profesionálne upratovacie služby. Špecializujeme sa na upratovanie domácností, kancelárií, komerčných priestorov,. Upratujeme tiež kultúrne centrá, zdravotnícke zariadenia a iné. Naši zamestnanci sú spoľahliví a dobre vyškolení. Všetci majú odborné znalosti a skúsenosti. Podmienkou zamestnania našich zamestnancov je spoľahlivosť, čestnosť, príjemné vystupovanie, bezúhonnosť, diskrétnosť a 100 % pracovná skúsenosť.

Na upratovanie používame kvalitné zariadenia a čistiace prostriedky značky Kärcher. Upratovanie zabezpečujeme v Bratislave a okolí.

Sme upratovacia firma, ktorá neupratuje len na oko (ako sa hovorí), ale zameriavame sa hlavne na detaily, aj na miesta, ktoré nie sú volným okom viditeľné. Na všetky prístupné aj neprístupné miesta vo vašich priestoroch firmy, bytoch a iných bytových a nebytových priestoroch.

Zastávame názor, že keď sa niečo robí, tak nech je to kvalitne a poriadne.

Našou výhodou je, že zamestnávame upratovačky – živnostníčky, ktoré sú naozajstnými profesionálkami.

My nie sme tých 95% zamestnávateľov a firiem, ktoré majú zamestnancov na rôzne dohody a iné pracovné zmluvy, ktoré sú pre nich finančne nevýhodné. Svojich pracovníkov si vážime. Ľudským prístupom sme si vybudovali vzájomný vzťah dôvery, ktorý zaručuje, že si svoju prácu vykonajú poctivo. Vieme, že keď ich dobre finančne ohodnotíme, tak ich práca bude kvalitná a bude ich aj baviť. A keď je spokojný zamestnanec, vykoná dobrú prácu, a tak je v konečnom dôsledku spokojný aj zákazník. Kvalitné služby vám môžu ponúknuť iba firmy ktoré majú len kvalitných zamestnancov, ktorých práca baví a zároveň aj živý , ktorý si svoju prácu vykonajú ako keby robili sami pre seba.

Len takéto firmy vám môžu ponúknuť kvalitnú prácu. Pretože iba spokojní a dobre motivovaní zamestnanci sú schopní a ochotní poskytovať svojím zákazníkom naozaj stopercentné služby. My sme firma ktorá zamestnáva práve takýchto ľudí.

Ak chceme ponúkať kvalitu, musíme mať v prvom rade profesionálnych ľudí, ktorých práca baví, a ktorí vedia za čo pracujú. Ak sú zamestnanci dobre motivovaní, tak aj pracovný výsledok je kvalitný a stojí za to. A o tom to je.

V prípade, že by sa pri upratovaní nejaký Váš majetok poškodil, proti tomuto sme poistení. V našej praxi sa toto však ešte nestalo. S Vašimi vecami zaobchádzame opatrne.

Pri upratovaní používame kvalitné technológie a čistiace prostriedky, ktoré zaručia, že Váš domov alebo kancelárske, či iné priestory budú maximálne čisté.

Sme firma pre ľudí, ktorí hľadajú kvalitnú prácu.

Máte otázky? Napíšte, kým máme voľné kapacity...

Email Telefón Otázka Antispam: Koľko je mesiacov v roku?

Čistenie ozónom

VIAC INFO A CENY

Upratovanie domácností

VIAC INFO A CENY

Upratovanie firiem

VIAC INFO A CENY

Tepovanie

VIAC INFO A CENY